>HTC HD2 de WP7 Keyfi…!

>XDA geliştiriciler forumunun Çin ayağı zoru başardı ve Windows Mobile 6.5 içeren en güçlü cep telefonlarından biri olan HTC HD2′ye Windows Phone 7 kurdu.

Bilindiği gibi Microsoft’un son nesil mobil işletim sistemi Windows Phone 7 ile sistem temelden değişiyor, eski programlar kullanılamıyor. 1 GHz işlemci ve 800 x 480 piksel ekran gibi hayli yüksek olan en düşük sistem gereksinimleri nedeniyle çoğu Windows Mobile 6.5 tabanlı cihaz uyumsuz ve zaten Microsoft’un açıklamasına göre hiçbir cihaz için güncelleme sunulması planlanmıyor.

Böylece iş ortağı cep telefonu üreticileri fazla sayıda yeni model satabilecek. Ancak görünüşe göre XDA geliştiriciler forumunun Çin ayağı zoru başardı ve Windows Mobile 6.5 içeren en güçlü cep telefonlarından biri olan HTC HD2′ye Windows Phone 7 kurdu.

Aşağıda linki bulunan videoda görüldüğü gibi cihaz sıfırdan açılıp masaüstünü ve menüleri akıcı biçimde gezdiriyor. Sistem özellikleri sayfası bakımından da sorun yok.

Açıklamaya göre telefon özellikleri kullanılabiliyor. Güncelleme paketi henüz paylaşımda değil ama bu haber bile HD2 sahiplerini hayli heyecanlandıracaktır.
http://v.youku.com/v_show/id_XMjE5OTU0MDY0.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s