“indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” Yeniliklerle Geliyor!

Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen “indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” katılım süreci başladı. Yarışmaya 1 Ocak 2016 tarihinden sonra yayınlanan mobil uygulamalar katılabiliyor.

Katılımcıların geliştirdikleri uygulamaları tanıtma imkanına sahip olacakları yarışmada, finale kalarak ilk 3’e girecek olan katılımcılar birbirinden değerli ödülleri alma hakkına sahip olacaklar.

İlki 2014 yılında gerçekleşen “indir.com Mobil Uygulama Yarışması” beklenen ilgiyi gördü. Yoğun talep üzerine ikincisi 2015 yılında düzenlendi ve ödül töreni, İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleşen “Mobil Etkinlik”te yapıldı.

Yoğun katılım olan “Mobil Etkinlik”te aralarında Hasan Yalçın ve Kaan Gülten’in bulunduğu birbirinden değerli isimler konuşmacı olarak yer almıştı. Etkinliğin moderatörlüğünü ise internet camiasında Fundalina nickname’i ile tanıdığımız Funda Güleç üstlenmişti.

Bu Yıl 2 Yarışma ve 2 Etkinlik Olacak!

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan “indir.com Mobil Uygulama Yarışması” ise, yeniliklerle geliyor.

Geçtiğimiz yıllarda düzenlenen ve 7’den 70’e herkesin katılımına açık olan “indir.com Mobil Uygulama Yarışması”na ek olarak sadece Üniversitelilerin aday olabileceği “Üniversitelilere Özel indir.com Mobil Uygulama Yarışması” olacak.

Üniversite öğrencilerinin mobil dünyada yaratıcı girişimlerini hayata geçirmelerini sağlamak ve destek olmak amacıyla gerçekleşecek olan yarışmanın ödül töreni, kazanan kişinin öğrenim gördüğü Üniversitede yapılacak ve Üniversite bünyesinde bulunan tüm öğrenciler davetli olacak.

Üniversiteliler için indir.com Mobil Uygulama Yarışması şartları ve katılım formu

7’den 70’e tüm uygulama geliştiricilerinin katılımına açık olacak olan “indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016”nın ödül töreni ise, bu yıl ikincisi gerçekleşecek olan “Mobil Etkinlik” kapsamında, İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

“indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” şartları ve katılım formu

Kesinleşen Ödüller:

Aşağıda yazılı olan ödüller kesinleşenlerdir. Diğer ödüllerin neler olacağı ilerleyen günlerde duyurulacak.

Birinci; 1 hafta Silikon Vadisi tatili (San Francisco), bukalemun.com’dan 5000 TL değerinde ASO hizmeti, indir.com’dan 5.000TL değerinde reklam.

İkinci; Antalya’da 1 hafta tatil, indir.com’dan 2.500TL değerinde uygulamanın tanıtımı…

Üçüncü; Antalya’da 3 gün tatil, indir.com’dan 1.000TL değerinde uygulamanın tanıtımı…

Üniversitelilere Özel Ödül 5000 TL!

Yarışma birincisine verilecek olan ödüllere ek olarak sadece “Üniversiteliler İçin Mobil Uygulama Yarışması” kazananına Silikon Vadisi tatilindeki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 5000 TL nakit para ödülü verilecek.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s